Unshaven Hair Transplant

Tıraşsız saç ekimi nedir, hakkında saç ekimi forum sitesinde bulunan içeriğin yer aldığı bölümdür. Tıraşsız saç ekimi nedir? hakkında ki içeriğe ulaşabilirsiniz. Tıraşsız saç ekimi nedir
Unshaven Hair Transplant

Traşsız saç ekimi, saç kesmeden yapılan saç ekimi yöntemidir. Traşsız saç ekimi nasıl yapılır, traşsız saç ekimi farkı nedir, traşsız saç ekimi fiyatları gibi sorulara yanıt bulabileceğiniz saç ekimi forumu konusu yayında. 

Traşsız saç ekimi, saçları kesmeden saç ekimi yönetimdir. Fue saç ekimi, DHI saç ekimi gibi saç ekimi teknikleri, traşsız saç ekimi yönetimi ile uygulanabiliyor. Saçların kesilmeden aralarına kanal açılarak yada DHI kalemleri ile yapılan saç ekimi yönetiminin genel adıdır: "traşsız saç ekimi".

Günümüzde herşeyde olduğu gibi saç ekiminde de konfor en önemli faktörler arasında, hal böyle olunca mevcut saçlarını kestirmeden aralara Ekim yaptırmak isteyen kişilere özel olarak geliştirilmiş saç ekimi yöntemleri ön plana çıkıyor. Traşsız saç ekimi de bu talebe cevap vermek anacıyla ortaya çıkmış bir saç ekimi yöntemidir. Mevcut saçları kesmeden, saç dökülmesi yaşanan bölgelere lokal saç ekimi imkanı sunuyor, traşsız saç ekimi yöntemi. 

Traşsız saç ekimi

Tıraşsız saç ekimi, Ekim bölgesinde ki saçların kesilmeden arasına saç ekimi yapıldığı yöntemdir. Mevcut saçlara zarar vermeden, açılan kanallar yada DHI kalemleri aracılı ile saç ekimi yapılmasını sağlar.
En büyük sorulardan birisi traşsız saç ekimi mevcut saçlara zarar verir mi? 

Saç ekiminde saç ekibinin tecrübesi en önemli konudur. Bu nedenle bu sorunun cevabı; tamamen saç ekimini yapan ekibin tecrübesi ile doğru orantılıdır. Tecrübeli bir saç ekimi merkezinde saç ekimi alımı yapılırkende, kanallar açılırken de saçlara zarar verilmez. Bu nedenle saç ekimi merkezini seçerken tecrübesi en önemli kriter olmalıdır. Tecrübeli bir saç ekimi merkezinde bu sorunun cevabı; saç ekiminde mevcut saçlara zarar verilmez. Ama tecrübesiz bir ekip işe herşey mümkündür. Göz önünde bulundurmakta fayda var. 

We recommend for you!
FUE Hair Transplant
We think you want to see also;
FUE Hair Transplant